Mis on Firetrace?

Firetrace on kõige lihtsam automaatne tulekustutussüsteem turul. Firetrace süsteem koosneb vähestest komponentidest mis tagavad töökindluse. Süsteem ei oma ühtegi liikuvat ega elektroonilist osa, seega ei tarbi süsteem elektrit. Firetrace süsteem on alati töövalmis.

Tänu vähestele komponentidele on alandatud riske ja välistatud häired mis võivad tehnilisi rikkeid ja vale-alarme põhjustada. Vibratsioon, temperatuur või muud sarnased tegurid ei mõjuta süsteemi tööd, sest puuduvad liikuvad mehhanismid, elektriühendused, andurid, juhtblokid mis on kasutusel teistel süsteemidel. Firetrace süsteem töötab igas keskonnas, õlid, happed, tolm jms. ei sega süsteemi tööd niikaua kuni soojus või leek toruni ulatub.

Punane Firetrace toru on survestatud vastavalt süsteemile ja see veetakse laiali tuleriskiga kohtadesse ning kinnitatakse, näiteks mootoriruumis. Kustutusvajadustest sõltuvalt on võimalik valida süsteemi suurust, ulatust ja tüüpi.

Süsteem kustutab tulekolde sealt, kus tuli puudutab Firetrace toru. Punane toru on otse ühendatud silindriga, silinder on täidetud kustutusainega (pulber, vedelik) ja on survestatud (CO2 või N). Leegiga kokkupuutel tekib punase toru sisse ovaalne, pööratud äärtega auk (töötab pihustina) sealtkaudu tühjendatakse silindri sisu. 

Travel Turne Tranzito