Elektrikilbid

Elektrikilpide ja automaatika tulekahjud põhjustavad palju kahju, lisaks seadmete hävimisele jääb ka seisaku tõttu saamata arvestatav hulk kasumist. Paljud firmad paigaldvad oma tootmishoone või ruumide lakke sprinklersüsteeme. Vesi on efektiivne kustuti ja kaitseb ruume, aga kahjuks hävitab see siiski teie automaatika või elektrikilbi. Tulemuseks korrodeerunud juhtmed, veega täitunud releed, kasutuks muutunud kontrollerid jne, see teeb sprinklersüsteemi kasutuks, sest lisaks tule poolt tekitatud kahjule, hävitatakse ka kõik muu. Paljudel sellistel juhtudel teeb selline süsteem rohkem kahju, kui tulekahju ise.

Serverid ja arvutid

Serverite põlengud on hakanud järjest rohkem esinema. Paljud serverid töötavad viimasel piiril, kapid ja riiulid on täis tuubitud.  Pisikene tulekahju serveriruumis võib maksma minna kümneid tuhandeid eurosid. Statistika näitab, et pooltele firmadele, kes kaotavad informatsiooni tänu tulekahjule või mõnele muule õnnetusele, kuulutatakse pea koheselt välja pankrot. 

 

Telekommunikatsioon

Transmitterite ja serverite tulekahjud põhjustavad palju kahju, lisaks seadmete hävimisele jääb ka seisaku tõttu saamata arvestatav hulk kasumist. Paljud firmad paigaldvad oma ruumide lakke sprinklersüsteeme. Vesi on efektiivne kustuti ja kaitseb ruume, aga kahjuks hävitab see siiski teie automaatika või elektrikilbi. Tulemuseks täielikult hävinenud seadmed, see teeb sprinklersüsteemi kasutuks, sest lisaks tule poolt tekitatud kahjule, hävitatakse ka kõik muu. Paljudel sellistel juhtudel teeb selline süsteem rohkem kahju, kui tulekahju ise.

 

Travel Turne Tranzito